Všeobecné informace

Pokud máte zájem o koťátko z naší chovatelské stanice, prosím, abyste si přečetli následující informace.

Naše koťátka odcházejí do nových domovů v 15.týdnu věku a později. Jsou čipovaná, 2xočkovaná čtyřkombinací, několikrát odčervena a vykastrovaná. Pokud chcete koťátko na mazlíčka nevykastrované, prosíme, abyste se obrátili na jinou chovatelskou stanici, která ještě nekastruje koťata, protože u nás je toto podmínkou. Koťátka odcházejí do nových domovů socializovaná, s kupní smlouvou a startovacím balíčkem.

Krmivo:

Krmíme syrovým masem - kuře, hovězí, dále Cosma konzervy a samozřejme mají naše kočky neustálý přístup ke granulím (Royal Canin, Happy Cat, Josera a Acana).

Koťátka nikdy nesmí být vypuštěna ven, smí pouze do zabezpečeného prostoru!

Jsme radši, pokud je v rodině již nějaký zvířecí kamarád, ale podmínkou to rozhodně není.

Pro naše koťátka hledáme ty nejlepší rodiny, takže se nedivte, pokud vám neodpovíme na strohou zprávu "kolik za něj chcete"? Pro nás je velmi důležité, aby se koťátka měla stejně báječně jako u nás doma, a proto pokud zvažujete, že byste nás oslovili o koťátko, prosíme, abyste se představili a řekli o sobě pár slov. Nemáme problém s nezávaznými návštěvami, ale pouze v případě seriózních zájemců.

Pokud jste se zamilovali do nějakého z našich prcků a zároveň jste schopni dodržet veškeré podmínky a "nároky", budeme rádi, pokud nám napíšete.

Koťátka ovšem nerezervuji dříve než v desátém týdnu - jakmile proběhne první očkování, poté jste u nás vítaní na návštěvě :-)

Děkujeme za pozornost a přejeme vám krásnou společnou cestu životem s vaším kočičím parťákem.Best cattery webdesign